Про нас

Адвокатське об’єднання «Ві Ес Джі Партнер» це команда адвокатів та юристів, які готові надати Вам повний спектр послуг, взяти на себе Ваші потреби та виклики, незалежно від їх складності.

Ми працюємо для того, щоб кожна людина чи бізнес мали змогу отримати максимально якісні юридичні послуги. Наша команда вважає, що якісні юридичні послуги не повинні бути привілеєм чи ексклюзивним продуктом для багатих та знаменитих. Вважаємо, що кожен повинен мати можливість максимально широко реалізовувати свої права без зайвих обмежень з боку інших осіб чи держави. Для нас кожен клієнт є найважливішим і кожна справа повинна отримати настільки ретельне вивчення та якісний супровід , наскільки це взагалі можливо.

Наші юристи працюють чесно, професійно та з твердо визначеними цінностями. Вони одночасно поєднують в собі високий рівень академічних знань та чітке розуміння українських реалій.

Ми не боїмося відстоювати Ваші права, супроводжувати Вас у складних ситуаціях і представляти Вас у протистояннях з сильними суперниками. Та водночас намагаємося бути людяним, зрозумілим і відкритим.

Адвокати нашого обєднання мають більш як десятилітній досвід супроводу судових справ різної складності в усіх судових інстанціях, широкий досвід супроводу бізнесу різних масштабів та галузей, а також вирішення необхідних задач бізнесу «під ключ». Ви маєте шанс скористатися усім цим досвідом для вирішення своїх проблем та завдань.

Ми віримо в те, що мотивована і щаслива команда здатна творити дива. Пряма залученість в роботу фірми – найкращий стимул для колег, тому ми заохочуємо відповідальність, надійність і самостійність у прийнятті рішень.

Наша місія допомагати компаніям на розвитку бізнесу, тоді як ми берем на себе його юридичні аспекти. Маючи глибоку галузеву експертизу, ми пропонуємо юридичні рішення, що створюють додану вартість для бізнесу наших клієнтів і допомагають нам успішно долати виклики.

Юристи, Адвокати Львів | Ціни на Послуги юристів та адвокатів

Юридичні суперечки виникають у найрізноманітніших аспектах повсякденного життя пересічної людини. Навіть якщо максимально старанно дотримуватись чинного законодавства, ущемити ваші права (навмисно чи випадково) може інша людина. Юристи Львів здатні на законних підставах захищати клієнта, якщо він до них повернеться зі своєю проблемою. Не варто недооцінювати свої права лише тому, що опонент намагається впевненим тоном переконати вас у своїй правоті. Як доводить практика, своєчасні послуги юриста допомагають поновити справедливість на законних підставах.

Послуги юриста допомагають поновити справедливість

Юридична допомога юриста у фінансовому питанні

Найчастіше юристи Львова стикаються із розв’язанням проблем клієнтів у фінансовій сфері. Кредит, який вдалося взяти для покупки автомобіля чи нерухомості, у майбутньому може зробити неприємний сюрприз. Якщо його вчасно частково не погашати, привілей перетвориться на непосильну ношу. Позика грошей від банку негативно впливатиме на поточну роботу, повсякденне життя в сім'ї та спілкуванні з друзями. Досвідчений юрист у Львові допоможе у складній ситуації:

 • Допоможе позбутися кредиту з мінімальними наслідками.
 • Реорганізувати заборгованість, щоб зменшити суми регулярних виплат.
 • Зменшити або повністю позбавити тиску з боку банку.
 • Адвокат у Львові перегляне документи та знайде у них нові можливості.
 • Домовиться про часткове списання або відстрочку щодо виплати заборгованості.

Професійні адвокати Львів діють строго у законодавчому полі. Але, маючи великий практичний досвід, вони чудово знають, де шукати відповіді на питання, що цікавлять замовника послуг. Юридична допомога просто необхідна, якщо колекторська агенція грубо порушує права людини. Своєчасні послуги юриста Львів допоможуть не лише захиститися, а й притягти окремих осіб до адміністративної, а в деяких випадках й до кримінальної відповідальності за свої дії.

Допомога юриста у вирішенні питань з нерухомості

Правове супроводження під час проведення будь-якої угоди з нерухомістю, це гарантія відсутності проблем у майбутньому. Не має значення, скільки коштують послуги адвоката, він у будь-якому випадку буде потрібний, якщо після покупки з'ясовується, що оформлення квартири або приватного будинку відбувалося з грубими порушеннями чинного законодавства. Це одна з найпоширеніших схем шахрайства. Юристи Львів, які спеціалізуються на питаннях нерухомості, можуть захистити майбутню угоду. Ціна послуги незрівнянно нижча за можливу втрату в майбутньому. Попередньо можна отримати консультацію юриста з таких типових питань:

 • Банкрутство забудовника, який зобов'язав побудувати будинок.
 • Примусове виселення із квартири окремих людей.
 • Розв’язання проблем з переплануванням, капітальним ремонтом.
 • Поширені конфлікти з сусідами, у сфері наймання житла.
 • Нецільове використання житлової площі квартири, будинку.
 • Читайте розділ "Юридична компаня Львів".

Приватний адвокат готовий розглянути справу про визнання договору купівлі-продажу недійсним, якщо в процесі його підписання було допущено грубі законодавчі помилки. Самостійно розібратися в цьому питанні можна, але на це знадобиться дуже багато часу. Послуги адвоката будуть неоціненними, оскільки допоможуть відновити справедливість, повернути гроші та не витрачати на нескінченні судові суперечки багато часу.

Приватний адвокат готовий розглянути справу

Важливо: у розв’язанні будь-яких питань щодо нерухомості необхідно звернутися до фахівців якомога раніше. Ціни на адвокатські послуги можна буде дізнатися після консультації, оскільки у кожному конкретному випадку розцінка може бути змінена залежно від складності ситуації. На жаль, отримати точну суму угоди в телефонному режимі неможливо, поки юрист не побачив усіх обставин справи, з якою він має зіткнутися в майбутньому. Досвідчені адвокати Львів завжди знайдуть індивідуальне рішення у розв’язанні будь-якого питання щодо приватної та комерційної нерухомості.

Юридична допомога адвоката у сімейному праві

Часто сімейні суперечки пов'язані з тим, що одна чи обидві сторони не зацікавлені в тому, щоб особиста інформація стала предметом публічного обговорення. Приватний адвокат VSG Partners цінує конфіденційність, оскільки більшість сімейних суперечок мають вирішуватись без залучення сторонніх людей. Професійні послуги юриста допоможуть у вирішенні наступних, типових спірних ситуаціях, пов'язаних із сімейним правом:

 • Визнання та оскарження батьківства.
 • Розірвання шлюбу якщо у сім'ї є діти.
 • Правильне укладання індивідуального шлюбного договору.
 • Допомога у збиранні документів для усиновлення.
 • Фіксація аліментів на певній сумі; підвищення виплат.
 • Оскарження шлюбного договору, визнання його недійсним.

Якщо вам необхідний у місті Львів адвокат із сімейного права, краще вибирати компанію, яка має у своєму штаті відповідного спеціаліста. І тут можна розраховувати на досвід юриста, який дає консультації. Професійні послуги адвоката, ціни на які залежать від багатьох змінних факторів, відіграють ключову роль в успішному вирішенні спору. Як показує практика, професіонал здатний зібрати набагато більше інформації, яка у разі проведення судового процесу відіграє вирішальну роль у винесенні вироку.

Ціни на послуги адвоката

Важливо: адвокати Львів обов’язково потрібні, якщо справа торкається неповнолітніх дітей. Сильні емоції можуть зіграти негативну роль, якщо один із батьків самостійно спробує залагодити конфлікт. Неупереджене ставлення до справи дозволить краще підготуватися фахівцю з практичним досвідом. Якщо вам необхідний адвокат Львів, ціна послуги може бути точно озвучена вже після першої консультації.

Переваги співпраці з юристами VSG Partners

Коли необхідно зробити вибір у співпраці з юристом, кожна людина це матиме свої, індивідуальні вимоги. Вартість послуг адвоката відіграє роль, але вона ніколи не домінуватиме над іншими, не менш важливими характеристиками. Як показують численні опитування, індивідуальний підхід до розв’язання проблеми для більшості замовників юридичних послуг є пріоритетним. Крім цього, юристи Львів мають й інші важливі якості:

 • Великий практичний досвід у вибраних напрямках права та його захисту.
 • Стабільний штат співробітників свідчить про надійність VSG Partners.
 • Ціни на послуги адвоката не підвищуються у процесі виконання своїх обов'язків.
 • Швидкість роботи не гальмується з вини юридичних працівників.
 • Конфіденційність та постійний зв'язок через телефон до закінчення ведення справи.

Юрист Львів - вартість послуг

Позитивна репутація компанії не могла б сформуватися, якби послуги адвоката зазнавали регулярних сумнівів. Навпаки, юристи ніколи не обіцяють зробити неможливе. Об'єктивно підходять до виконання своїх обов'язків та максимально точно описують сценарій подій, які розвиватимуться далі. Ще на стадії консультації приватний адвокат озвучить вартість своїх послуг з урахуванням усіх обставин. Попередить заздалегідь, якщо у процесі виконання своїх обов'язків вартість може змінитись. Але завжди зробить все можливе, щоб зменшити негативні наслідки кримінального або адміністративного провадження.

Як вибрати адвоката чи юриста у м. Львів?

Ще одне питання, яке задають собі люди, коли не можуть самостійно впоратися із правовими питаннями. Юристи Львів, це не універсальні солдати, а фахівці у своїй вузькій сфері впливу, здатні розібратися у складнощах законодавчого права у своїй ніші. Якщо у компанії працює кілька фахівців, це означає, що вона спеціалізується відразу на декількох галузях права. В цій ситуації юридична консультація може надаватись досить широко. Якщо вам потрібні послуги юриста Львів, фахівця варто обирати за такими критеріями:

 • Наявність досвіду та судової практики, особливо важлива для кримінальних справ.
 • Позитивна репутація у місті та серед знайомих.
 • Багатопрофільні адвокати Львів більш стабільні у роботі.
 • Юрист, перш ніж взятися за роботу, повинен укласти індивідуальний договір.
 • Вміння пояснювати складні речі простою мовою.

Останній фактор особливо важливий під час роботи з людьми, які не мають юридичної освіти та не оперують складними термінами. Професійні юристи Львова ніколи не будуть вводити в оману свого потенційного клієнта, спілкуючись з ним незрозумілою для нього мовою юридичних термінів. Крім цього, є й інші, не такі очевидні критерії вибору, на які багато людей навіть не звертають уваги. Успішний адвокат у Львові повинен мати:

 • власний офіс, де він працює та приймає потенційних клієнтів;
 • сайт компанії, де вказано актуальну інформацію;
 • прописані послуги адвоката, ціни на них та що впливає на вартість;
 • офіційна робота всіх працівників на постійній посаді;
 • умови співробітництва та спосіб спілкування дистанційно.

Відсутність договору має насторожити потенційного замовника послуг. Через те, що в цьому випадку приватний адвокат у будь-який момент може вважати, що він вже виконав свою частину роботи, та залишити клієнта вирішувати решту проблем самостійно. У світі це досить рідкісний випадок, але вони періодично відбуваються у місті, а й у всій країні.

Як вибрати адвоката чи юриста у м. Львів?

Усі необхідні якості має своїх співробітників компанія VSG Partners. Достатньо великий штат юристів та адвокатів дозволяє у разі потреби підтримувати партнерів. Навіть якщо з якоїсь причини юрист не може бути присутнім на судовому засіданні або під час свідчень, колега виконає цю роль, тимчасово замінивши його. Якщо вам потрібен досвідчений адвокат Львів, ціна послуг відповідає не тільки кваліфікації, а й досвіду юриста. Не важливо, з якою проблемою до адвоката звертаються за допомогою, якщо він може надати її, він не відмовиться від співпраці. Головне, щоб людина вчасно звернулася до фахівців із прав.